Murata LQW18AN30NG0ZD
General Purpose Inductor, 0.03uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Geoflip
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.44%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN30NG0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
23,264
Authorized Distributors
4
Inductance
30 nH
30 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
420 mA
420 mA
DC Resistance (DCR)
230 mΩ
230 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
描述
Ind Chip Wirewound 30nH 2% 0603 Paper T/R
GENERAL PURPOSE INDUCTOR Non-RoHS Compliant Active ONE SURFACE Fixed Inductor 125C 3300MHz 0.23Ohm 0.03μH
FIXED IND 30NH 420MA 0.23OHM SMD
INDUCTOR, 30NH, 3.3GHZ, 0.42A, 0603;
100MHz 3.3GHz 40 30nH 230m¦¸ ¡À2% 0603 1.8mm*1mm