Murata LQW18AN24NJ0ZD
General Purpose Inductor, 0.024uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
+1207%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN24NJ0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
14,390
Authorized Distributors
4
Inductance
24 nH
24 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
500 mA
500 mA
DC Resistance (DCR)
210 mΩ
210 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
描述
100MHz 3.8GHz 500mA 40 24nH 210m¦¸ ¡À5% 0603 PCB, 1.6mm*800¦Ìm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active ONE SURFACE fixed air core inductor 125C 3800MHz 0.21Ohm 0.024μH
FIXED IND 24NH 500MA 0.21OHM SMD
INDUCTOR, 24NH, 3.8GHZ, 0.5A, 0603;