Murata LQW18AN23NG8ZD
General Purpose Inductor, 0.023uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
库存历史记录
3 个月趋势:
-21.08%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN23NG8ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
Stock
6,108
Authorized Distributors
5
Inductance
23 nH
23 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.3 A
1.3 A
DC Resistance (DCR)
86 mΩ
86 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
描述
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Wirewound Inductor -55C~125C 3.45GHz 86mOhm Max 23nH
100MHz 3.45GHz 1.3A 40@250MHz 23nH 86m¦¸ ¡À2% 0603 1.6mm*800¦Ìm*1mm
FIXED IND 23NH 1.3A 0.086OHM SMD
INDUCTOR, 23NH, 3.45GHZ, 1.3A, 0603;