Murata LQW18AN22NJ1ZD
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Geoflip
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN22NJ1ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
3,709
Authorized Distributors
5
Inductance
22 nH
22 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
640 mA
640 mA
DC Resistance (DCR)
99 mΩ
99 mΩ
Q Factor
42
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
描述
Ind Chip Wirewound 22nH 5% 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.022uH 5% 100MHz 42Q-Factor Non Magnetic 0.64A 0.099Ohm DCR 0603 T/R Automotive AEC-Q200
100MHz 3.2GHz 640mA 42 22nH 99m¦¸ ¡À5% 0603 1.8mm*1.1mm
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active ONE SURFACE fixed air core inductor 125C 3200MHz 0.099Ohm 0.022μH
FIXED IND 22NH 640MA 99 MOHM SMD
FIXED IND 22NH 640MA 0.099OHM SM
INDUCTOR, 22NH, 3.2GHZ, 0.64A, 0603;