Murata LQW18AN17NG8ZD
General Purpose Inductor, 0.017uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.44%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN17NG8ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
29,187
Inductance
17 nH
17 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.4 A
1.4 A
DC Resistance (DCR)
75 mΩ
75 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
描述
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Wirewound Inductor -55C~125C 4.6GHz 75mOhm Max 17nH
Ind Chip Wirewound 17nH 2% 0603 Paper T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.017uH 2% 100MHz 40Q-Factor Non Magnetic 1.4A 0.075Ohm DCR 0603 Automotive T/R