Murata LQW18AN16NG0ZD
General Purpose Inductor, 0.016uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN16NG0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
6,438
Authorized Distributors
4
Inductance
16 nH
16 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
550 mA
550 mA
DC Resistance (DCR)
160 mΩ
160 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
描述
Ind Chip Wirewound 16nH 2% 0603 Paper T/R
FIXED IND 16NH 550MA 0.16OHM SMD
INDUCTOR, 16NH, 5.5GHZ, 0.55A, 0603;
100MHz 5.5GHz 40 16nH 160m¦¸ ¡À2% 0603 1.8mm*1mm