Murata LQW18AN13NJ80D
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN13NJ80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
1
Inductance
13 nH
13 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.5 A
1.5 A
DC Resistance (DCR)
64 mΩ
64 mΩ
Q Factor
37
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.012uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Wirewound 13nH 5% 100MHz 25Q-Factor 430mA 210mOhm DCR 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.013uH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.4A 0.5Ohm DCR 0402 T/R
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.013uH 5% 100MHz 37Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.064Ohm DCR 0603 T/R
FIXED IND 13NH 1.5A 0.064OHM SMD
INDUCTOR, 13NH, 5GHZ, 1.5A, 0603;