Murata LQW18AN13NG8ZD
General Purpose Inductor, 0.013uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
3 个月趋势:
-7.95%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN13NG8ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
Stock
45,786
Authorized Distributors
5
Inductance
13 nH
13 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.5 A
1.5 A
DC Resistance (DCR)
64 mΩ
64 mΩ
Q Factor
37
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.013uH 2% 100MHz 37Q-Factor Ceramic 1.5A 0.064Ohm DCR 0603 Automotive T/R
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Wirewound Inductor -55C~125C 5GHz 64mOhm Max 13nH
100MHz 5GHz 1.5A 37@250MHz 13nH 64m¦¸ ¡À2% 0603 1.6mm*800¦Ìm*1mm
FIXED IND 13NH 1.5A 0.064OHM SMD
INDUCTOR, 13NH, 5GHZ, 1.5A, 0603;