Murata LQW15CAR11K00D
General Purpose Inductor, 0.11uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Geoflip
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15CAR11K00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
相关零件
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.1uH 10% 10MHz Ferrite 1A 0.1Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.1uH 10% 7.9MHz Ferrite 0.85A 0.11Ohm DCR 0603 T/R
RF Choke Molded Wirewound 0.1uH 10% 25MHz 40Q-Factor Phenolic 1.1A 0.07Ohm DCR AXL Bag
General Purpose Inductor, 0.106uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 0.1uH 10% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 0.8A 0.18Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Wirewound 0.1uH 10% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 0.8A 0.18Ohm DCR 1812 T/R
描述
Ind Chip Wirewound 0.11uH 10% 0402 Paper T/R
LQW15 0402 (1005Metric) 0.040Lx0.022W 1.02mmx0.55mm 110nH
FIXED IND 110NH 900MA 0.13OHM SM
INDUCTOR, 110NH, 1.6GHZ, 0.9A, 0402;
FIXED IND 110NH 900MA 130 MOHM