Murata LQW15AN8N6J80D
General Purpose Inductor, 0.0086uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN8N6J80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
1
Inductance
8.6 nH
8.6 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.42 A
1.42 A
DC Resistance (DCR)
70 mΩ
70 mΩ
Q Factor
31
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
相关零件
General Purpose Inductor, 0.009uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 8.2nH 5% 100MHz 30Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
General Purpose Inductor, 0.0094uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0091uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 7.8nH 5% 50MHz 75Q-Factor Ceramic 1.6A 1008 T/R
Ind High Current Wirewound 8.7nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 1.3A 0402 T/R
描述
Ind Chip Wirewound 8.6nH 5% 0402 Paper T/R
INDUCTOR, 8.6NH, 6.5GHZ, 1.42A, 0402;
FIXED IND 8.6NH 1.42A 0.07OHM SM