Murata LQW15AN82NG00B
General Purpose Inductor, 0.082uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Abacus TechnologiesLQW15AN82NG00B0
6h
数据表和文档
Geoflip
Datasheet15 页5 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN82NG00B 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
0
Authorized Distributors
0
Inductance
82 nH
82 nH
82 nH
Tolerance
2 %
2 %
2 %
Current Rating
130 mA
130 mA
130 mA
DC Resistance (DCR)
2.24 Ω
2.24 Ω
2.24 Ω
Q Factor
20
Test Frequency
150 MHz
150 MHz
150 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-08-09
描述