Murata LQW15AN6N6J80D
General Purpose Inductor, 0.0066uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN6N6J80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
SnapEDA
封装
下载
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-23
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0071uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.0068uH 5% 100MHz 30Q-Factor Ceramic 1A 0.07Ohm DCR 1206 T/R
Ind High Current Wirewound 6.8nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 1.4A 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0072uH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.4A 0.052Ohm DCR 0603 T/R
描述
Ind Chip Wirewound 6.6nH 5% 0402 Paper T/R
INDUCTOR, 6.6NH, 7GHZ, 1.28A, 0402;
FIXED IND 6.6NH 1.28A 0.078OHM