Murata LQW15AN7N1J80D
General Purpose Inductor, 0.0071uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
3 个月趋势:
-0.06%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN7N1J80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0069uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0065uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.0068uH 5% 100MHz 30Q-Factor Ceramic 1A 0.07Ohm DCR 1206 T/R
Ind Chip Wirewound 7.8nH 5% 50MHz 75Q-Factor Ceramic 1.6A 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0072uH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.4A 0.052Ohm DCR 0603 T/R
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0071uH 5% 100MHz 32Q-Factor Non Magnetic 1.42A 0.069Ohm DCR 0402 T/R
Ind Chip Wirewound 7.1nH 5% 0402 Paper T/R
100MHz 7GHz 1.42A 32@250MHz 7.1nH 69m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 7.1nH
INDUCTOR, 7.1NH, 7GHZ, 1.42A, 0402;
FIXED IND 7.1NH 1.42A 0.069OHM