Murata LQW15AN62NJ0ZD
General Purpose Inductor, 0.062uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
-0.34%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN62NJ0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
10,436
Authorized Distributors
4
Inductance
62 nH
62 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
145 mA
145 mA
DC Resistance (DCR)
1.82 Ω
1.82 Ω
Q Factor
20
Test Frequency
200 MHz
200 MHz
描述
Ind Chip Wirewound 62nH 5% 0402 Paper T/R
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE Fixed Inductor 125C 2600MHz 1.82Ohm 0.062μH
100MHz 2.6GHz 145mA 20 62nH 1.82¦¸ ¡À5% 0402 PCB, 1mm*500¦Ìm
INDUCTOR, 62NH, 2.6GHZ, 0.145A, 0402;
FIXED IND 62NH 145MA 1.82OHM SMD