Murata LQW15AN4N9G80D
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Fixed Inductor -55C~125C 8GHz 120mOhm Max 4.9nH
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+34.11%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN4N9G80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
Inductance
4.9 nH
4.9 nH
4.9 nH
Tolerance
2 %
2.04 %
2.04 %
Current Rating
1.2 A
1.2 A
1.2 A
DC Resistance (DCR)
71 mΩ
71 mΩ
71 mΩ
Q Factor
27
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
250 MHz
描述
General Purpose Inductor, 0.0049uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
100MHz 8GHz 600mA 25@250MHz 4.9nH 120m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
FIXED IND 4.9NH 1.2A 71 MOHM SMD
FIXED IND 4.9NH 1.2A 0.071OHM SM
INDUCTOR, 4.9NH, 8GHZ, 1.2A, 0402;