Murata LQW15AN4N5B8ZD
General Purpose Inductor, 0.0045uH, 2.2222%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Production
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.42%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN4N5B8ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
45,888
Authorized Distributors
6
Inductance
4.5 nH
4.5 nH
Tolerance
2.22 %
2.22 %
Current Rating
1.45 A
1.45 A
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
60 mΩ
60 mΩ
Q Factor
34
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
描述
Ind Chip Wirewound 4.5nH 0.1nH 0402 Paper T/R
Fixed Inductors 0402 4.5nH 1450mA 0.06ohms 9.6GHz
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Wirewound Inductor -55C~125C 9.6GHz 60mOhm Max 4.5nH
100MHz 9.6GHz 1.45A 34@250MHz 4.5nH 60m¦¸ ¡À0.1nH 0402 1.1mm*700¦Ìm
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0045uH 0.1nH 100MHz 34Q-Factor Non Magnetic 1.45A 0.06Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200
INDUCTOR, 4.5NH, 9.6GHZ, 1.45A, 0402;
FIXED IND 4.5NH 1.45A 0.06OHM SM