Murata LQW15AN36NG0ZD
General Purpose Inductor, 0.036uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
-23.63%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN36NG0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
备用零件
Price @ 1000
Stock
63,889
Authorized Distributors
5
Inductance
36 nH
36 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
260 mA
260 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
630 mΩ
630 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
描述
FIXED IND 36NH 260MA 0.63OHM SMD
INDUCTOR, 36NH, 3.1GHZ, 0.26A, 0402;
FIXED IND 36NH 260MA 630 MOHM
LQW15 0402 COIL 36NH 2%