Murata LQW15AN30NG8ZD
General Purpose Inductor, 0.03uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
3 个月趋势:
-0.27%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN30NG8ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
3D下载
Stock
53,507
Inductance
30 nH
30 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
660 mA
660 mA
DC Resistance (DCR)
309 mΩ
309 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
描述
100MHz 3.8GHz 660mA 30@250MHz 30nH 309m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
FIXED IND 30NH 660MA 0.309OHM SM
INDUCTOR, 30NH, 3.8GHZ, 0.66A, 0402;