Murata LQW15AN15NJ0ZD
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Fixed Inductor -55C~125C 5GHz 160mOhm Max 15nH
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet2 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN15NJ0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
97,233
Inductance
15 nH
15 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
460 mA
460 mA
DC Resistance (DCR)
160 mΩ
160 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
描述
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.015uH 5% 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 0.46A 0.16Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200
100MHz 5GHz 460mA 30@250MHz 15nH 160m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
FIXED IND 15NH 460MA 0.16OHM SMD
INDUCTOR, 15NH, 5GHZ, 0.46A, 0402;