Murata LQW15AN13NG0ZD
General Purpose Inductor, 0.013uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet2 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
+286%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN13NG0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Stock
17,424
Inductance
13 nH
13 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
430 mA
430 mA
DC Resistance (DCR)
210 mΩ
210 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-23
描述
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active ONE SURFACE (Type) Inductor 125C 5000MHz 0.21Ohm 0.013μH
FIXED IND 13NH 430MA 0.21OHM SMD
100MHz 5GHz 25 13nH 210m¦¸ ¡À2% 0402 1.1mm*700¦Ìm
INDUCTOR, 13NH, 5GHZ, 0.43A, 0402;