Murata LQH44PN1R0NJ0L
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 1.53A 0.0576Ohm DCR 1515 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet2 页15 年前
Ciiva
Arrow.cn
Geoflip
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%