Murata LQH43NZ102J03L
General Purpose Inductor, 1000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Geoflip
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43NZ102J03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
备用零件
Price @ 1000
Stock
960
Authorized Distributors
4
Inductance
1 mH
1 mH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
50 mA
50 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
25 Ω
25 Ω
Q Factor
40
Test Frequency
252 kHz
252 kHz
描述
Ind Chip Wirewound 102uH 5% 1812 Emboss T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 1000UH, 0.05A, 1812;
1KHz 2MHz 50mA 40 1mH 25¦¸ ¡À5% 1812 4.8mm*3.2mm*3.4mm