Murata LQH43NN391K03L
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页5 年前
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页6 年前
Geoflip
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43NN391K03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-04-22
相关零件
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 390uH 10% 100KHz 0.095A 8.06Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 390uH 10% 1MHz Ferrite 0.06A 22.1Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
390uH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 80 mA 18Ohm Max 1812 (4532 Metric
描述
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 390uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 0.09A 9.7Ohm DCR 1812 T/R
Ind Chip Wirewound 391uH 10% 1812 Emboss T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 390UH, 0.09A, 1812;
1MHz 3.3MHz 90mA 40@796kHz 390¦ÌH 9.7¦¸ ¡À10% 1812 4.5mm*3.2mm*2.8mm
FIXED IND 390UH 90MA 9.7 OHM SMD
LQH43 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 390muH