Murata LQH43MN391K03L
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页17 年前
Ciiva
Geoflip
iiiC
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43MN391K03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
TraceParts
3D下载
Introduction Date2002-09-02
相关零件
390uH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 80 mA 18Ohm Max 1812 (4532 Metric
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 390uH 10% 100KHz 0.095A 8.06Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind Power Wirewound 390uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 120mA T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 390uH 10% 1MHz Ferrite 0.06A 22.1Ohm DCR 1210 T/R
描述
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 390uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 90mA 9.7Ohm DCR 1812 Embossed T/R
FIXED IND 390UH 90MA 9.7 OHM SMD / 390 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 90 mA 9.7Ohm Max 1812 (4532 Metric)
WIREWOUND INDUCTOR, 390UH, 0.09A, 1812;
FIXED IND 390UH 90MA 9.7 OHM SMD
IND UNSHIELDED W/W 390UH 10% 1MHZ 1812 SMD