Murata LQH43NN181J03L
General Purpose Inductor, 180uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页5 年前
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页6 年前
Geoflip
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43NN181J03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2014-04-22
相关零件
Ind RF Choke Bobbin Core 180uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 140mA AXL Bag
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 180uH 5% 796KHz 40Q-Factor 102mA 9.5Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 180uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Ind Chip Molded Bobbin Core 180uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 102mA 1812 T/R
描述
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 180uH 5% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 0.12A 4.5Ohm DCR 1812 T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 180UH, 0.12A, 1812;
FIXED IND 180UH 120MA 4.5OHM SMD