Murata LQH32MN181J23L
General Purpose Inductor, 180uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, , 3225/1210
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Arrow.cn
Geoflip
3 个月趋势:
-0.42%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH32MN181J23L 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
相关零件
General Purpose Inductor, 180uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 180uH 5% 796kHz 20 Q-Factor Ferrite 60mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 180uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 60mA 17Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 180uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 60mA 17Ohm DCR 1210 Automotive T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Ind RF Choke Bobbin Core 180uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 140mA AXL Bag
描述
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 180uH 5% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 65mA 10.2Ohm DCR 1210 Embossed T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 180UH, 0.07A, 1210;
FIXED IND 180UH 65MA 10.2OHM SMD / 180 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 65 mA 10.2Ohm Max Nonstandard
1MHz 6MHz 65mA 40@796kHz 180¦ÌH 10.2¦¸ ¡À5% 1210 , 3.2mm*2.5mm*2.2mm
FIXED IND 180UH 65MA 10.2OHM SMD
LQH32 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 180muH