Murata LQH43MN820J03L
General Purpose Inductor, 82uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Geoflip
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+49.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43MN820J03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
TraceParts
3D下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
相关零件
General Purpose Inductor, 82uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind RF Choke Bobbin Core 82uH 5% 2.5MHz 60Q-Factor Ferrite 175mA AXL Bag
General Purpose Inductor, 82uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 45mA 10Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor 120mA 7Ohm DCR 1812 T/R
描述
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 82uH 5% 1MHz 35Q-Factor Ferrite 170mA 2.2Ohm DCR 1812 Embossed T/R
ROHS3Compliant Wirewound Active WRAPAROUND Wirewound Inductor -40C~85C 7.5MHz 2.2Ohm Max 82muH
WIREWOUND INDUCTOR, 82UH, 0.17A, 1812;
FIXED IND 82UH 170MA 2.2 OHM SMD
1MHz 7.5MHz 170mA 35@1MHz 82¦ÌH 2.2¦¸ ¡À5% 1812 4.5mm*3.2mm*2.8mm