Murata LQH32MN820J23L
General Purpose Inductor, 82uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, , 3225/1210
Production
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Geoflip
_legacy Avnet
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH32MN820J23L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
TAIYO YUDENLBM2016T820J
Inductor RF Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 0.085A 10.01Ohm DCR 0806 T/R
Ind Power Molded Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 20Q-Factor Ferrite 66mA 1008 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor 120mA 7Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.12A 7Ohm DCR 1812 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 82uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 45mA 10Ohm DCR 1210 T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 82uH 5% 2.5MHz 60Q-Factor Ferrite 175mA AXL Bag
描述
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 82uH 5% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 70mA 6.2Ohm DCR 1210 Embossed T/R
1MHz 8.5MHz 70mA 40@1MHz 82¦ÌH 6.2¦¸ ¡À5% 1210 , 3.2mm*2.5mm*2.2mm
FIXED IND 82UH 70MA 6.2 OHM SMD
LQH32 Nonstandard 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 82muH