Murata LQH43MN151J03L
General Purpose Inductor, 150uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页17 年前
Ciiva
Arrow.cn
Geoflip
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.73%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43MN151J03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
SnapEDA
符号封装
3D下载
TraceParts
3D下载
相关零件
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 150uH 5% 796KHz 40Q-Factor 105mA 9Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 150uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 150uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
RF Choke Bobbin Core 150uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 0.15A 5.4Ohm DCR AXL Bag
Ind Chip Molded Bobbin Core 150uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 105mA 1812 T/R
Ind Power Molded 150uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 65mA 1210 Blister Plastic T/R
描述
150µH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 3.7Ohm Max 1812 (4532 Metric)
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 150uH 5% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 130mA 3.7Ohm DCR 1812 Embossed T/R
Wirewound Inductor, 150Uh, 0.13A, 1812 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQH43MN151J03L