Murata LQH43MN122K03L
General Purpose Inductor, 1200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet3 页15 年前
Datasheet3 页17 年前
Ciiva
Geoflip
iiiC
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH43MN122K03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
TraceParts
3D下载
相关零件
General Purpose Inductor, 1200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 0.045A 48Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 0.17A 6.8Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 31Q-Factor Ferrite 0.21A 4.2Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 0.15A 9Ohm DCR AXL T/R
描述
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 1.2mH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 45mA 30Ohm DCR 1812 Embossed T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 1200UH, 0.05A, 1812;
FIXED IND 1.2MH 45MA 30 OHM SMD
LQH43 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 1.2mH