Bourns SDR0302-122KL
General Purpose Inductor, 1200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
element14 APAC
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.81%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SDR0302-122KL 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 1200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 0.045A 48Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 0.17A 6.8Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 31Q-Factor Ferrite 0.21A 4.2Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 0.15A 9Ohm DCR AXL T/R
描述
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 0.06A 30Ohm DCR Automotive T/R
FIXED IND 1.2MH 60MA 30 OHM SMD
1KHz 3MHz 80mA 60mA 40@252kHz 1.2mH 30¦¸ ¡À10% SMD,2.8X3MM , 3mm*2.8mm*2.8mm
INDUCTOR, 1.2MH, 10%, 0.06A, SMD
Inductor, 1200Uh, Unshielded, 0.06A; Inductance:1.2Mh; Rms Current (Irms):60Ma; Inductor Construction:Unshielded; Saturation Current (Isat):80Ma; Product Range:Sdr0302 Series; Dc Resistance Max:30Ohm; Inductance Tolerance:± 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0302-122KL