Murata LQH43CN3R3M03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 0.8A 0.13Ohm DCR 1812 T/R
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet2 页17 年前
Datasheet2 页15 年前
Ciiva
Arrow.cn
Geoflip
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.88%