Murata GRM31C5C1H623JA01L
Cap Ceramic 0.062uF 50V C0G 5% Pad SMD 1206 125C T/R
数据表和文档
Geoflip
Datasheet2 页5 年前
3 个月趋势:
-21.75%
Introduction Date2007-06-21
相关零件
50V 68nF C0G ±5% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 56nF C0G ±5% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.068uF, Surface Mount, 1206
描述
Cap, Mlcc, 0.062Uf, C0G/Np0, 50V, 1206 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. GRM31C5C1H623JA01L
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.062uF, Surface Mount, 3216M/1206
CAP, MLCC, 0.062UF, C0G/NP0, 50V, 1206;