Murata GRM31A5C3A680JW01D
Cap Ceramic 68pF 1000V C0G 5% Pad SMD 1206 125C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet221 页15 年前
Datasheet0 页0 年前
Geoflip
TME
Ciiva
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.62%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Stock
59,141
Authorized Distributors
6
Capacitance
68 pF
68 pF
68 pF
Dielectric
C0G
C0G
Case/Package
1206
Voltage Rating (DC)
1 kV
1 kV
1 kV
Tolerance
5 %
Height
1 mm
1 mm
1 mm
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
1kV 68pF NP0 ±5% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL31C680JIFNNNE
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 68pF, Surface Mount, 1206 inch