Murata GRM319R72A102JA01D
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 1000pF 100volts X7R 5%
NRND
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页5 年前
Datasheet2 页6 年前
Stock
1
Authorized Distributors
1
Capacitance
1 nF
1 nF
1 nF
Dielectric
X7R
X7R
Case/Package
1206
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Height
850 µm
940 µm
940 µm
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Samsung Electro-MechanicsCL31B102KCCNNNC
100V 1nF X7R 卤10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.001uF 10% X7R 100V 1206 Paper T/R
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF X7R 1206 5%