Murata GRM319R71H472KA01D
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 4700pF 50volts X7R 10%
EOL
数据表和文档
Ciiva
Datasheet2 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
Datasheet1 页6 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
3,944
Authorized Distributors
0
Capacitance
4.7 nF
4.7 nF
4.7 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
850 µm
850 µm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2012-09-17
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusTO BE DISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
50V 4.7nF X7R ±10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS