Murata GRM188R71H393KA61J
Cap Ceramic 0.039uF 50V X7R 10% SMD 0603 125°C Paper T/R
EOL
价格与库存
数据表和文档
Geoflip
Datasheet4 页5 年前
Stock
1
Authorized Distributors
0
Capacitance
39 nF
39 nF
39 nF
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
供应链
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusTO BE DISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Samsung Electro-MechanicsCL10B393KB8NNNC
50V 39nF X7R 卤10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC0603C393K4RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.039uF, Surface Mount, 0603
0603 39 nF 16 V ±10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Samsung Electro-MechanicsCL10B393KO8NNNC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, +-15% TC, 39nF, Surface Mount, 0603 inch
Samsung Electro-MechanicsCL10B393KB8SFNC
Cap Ceramic 0.039uF 50V X7R 10% SMD 0603 125°C Cardboard T/R