Murata GRM1885C1H822JA01D
0603 8200 pF 50 V ±5% Tolerance C0G/NP0 Multilayer Ceramic Capacitor
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页5 年前
TME
Ciiva
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-36.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Authorized Distributors
6
Capacitance
8.2 nF
8.2 nF
8.2 nF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Introduction Date2013-09-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
50V 8.2nF C0G 卤5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 8.2nF C0G 卤5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS