Murata GRM1555C1HR50WA01D
0402 0.5 pF 50 V ±0.05 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet1 页8 年前
Future Electronics
Ciiva
Megastar
库存历史记录
3 个月趋势:
+126%
3D下载
EE Concierge
Capacitance
500 fF
500 fF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Introduction Date2009-08-27
相关零件
50V 0.5pF C0G 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS