Murata GRM0335C2A3R3CA01D
0201 (0603METRIC) Ceramic Capacitor Grm 100V 3.3PF ±0.25PF C0G NP0
数据表和文档
TME
Datasheet3 页4 年前
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.13%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Capacitance
3.3 pF
3.3 pF
Dielectric
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0201
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
Height
300 µm
300 µm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2013-11-20
相关零件
50V 3.3pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 3.3pF 25volts C0G +/-0.25pF
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 3.3pF 50volts C0G +/-0.25pF
0201 3.3 pF 50 V ±0.25 pF Tolerance NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 4.0Volts 3.3Pf C0G 0.1Pf
CAPACITOR CERAMIC 3.3PF 50V, C0G, 0.1pF, 0201, FULL REEL
描述
Cap Ceramic 3.3pF 100V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 7.5758% +Tol, 7.5758% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000033uF, Surface Mount, 0603M/0201
CAP CER 3.3PF 100V C0G/NP0 0201
CAP, 3.3PF, 100V, MLCC, 0201; Capacitance: 3.3pF; Voltage Rating: 100V; Ceramic Capacitor Case: 0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance: ± 0.25pF; Dielectric Characteristic: C0G / NP0; Product Range: GRM Series; Operating Te