Murata GRM0335C1E220JD01D
Cap Ceramic 22pF 25V C0G 5% SMD 0201 125°C Paper T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页0 年前
element14 APAC
_legacy Avnet
Farnell
Jameco
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
1
Capacitance
22 pF
22 pF
22 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0201
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Height
300 µm
300 µm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2006-02-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2013-09-30
LTD Date2014-03-31
相关零件
Cap Ceramic 22pF 25V C0G 5% Pad SMD 0201 125C T/R
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% SMD 0201 125°C
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000022uF, Surface Mount, 0201, CHIP, ROHS COMPLIANT
CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 30ppm/C 5% 22pF 25V
CAPACITOR, MLCC, 0201, 22PF, 25V; Capacitor Application:Standard; Dielectric Characteristic:C0G / NP0; Capacitance:22pF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:25V; Temperature Coefficient:0 ± 30ppm/°C; Capacitor Case Style:0201;;RoHS Compliant: Yes