Murata GJM0335C1E3R3BB01D
0201 3.3 pF 25 V ±0.1 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet3 页4 年前
Datasheet66 页15 年前
Ciiva
HQonline
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-45.51%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Capacitance
3.3 pF
3.3 pF
3.3 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0201
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
Height
300 µm
300 µm
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
0201 3.3 pF 25 V ±0.25 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
0201 3.3 pF 25 V ±0.1 pF Tolerance C0G Multilayer Ceramic Chip Capacitor
0201 (0603Metric) CERAMIC CAPACITOR GRM 25V 3.3pF ±0.1pF C0G NP0
25V 3.3pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 4.0Volts 3.3Pf C0G 0.1Pf
描述
Cap Ceramic 3.3pF 25V C0G 0.1pF SMD 0201 125°C Paper T/R
CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0201 / 3.3 pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Chip Capacitor (MLCC) 0201 3.3pF ±0.1pF 25V C0G(NP0)
Cap, 3.3Pf, 25V, Mlcc, 0201 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. GJM0335C1E3R3BB01D
GJM CERAMIC CAPACITOR 0201 (0603Metric) Ceramic Capacitor 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm C0G NP0 ±0.1pF 3.3pF
Ceramic Capacitor, YES, Ceramic, 25V, 3.0303% +Tol, 3.0303% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000033uF, Surface Mount, 0603M/0201
CAP, 3.3PF, 25V, MLCC, 0201; Capacitance: 3.3pF; Voltage Rating: 25V; Ceramic Capacitor Case: 0201 [0603 Metric]; Capacitance Tolerance: ± 0.1pF; Dielectric Characteristic: C0G / NP0; Product Range: GJM Series; Operating Tempe