Murata DLW21SN181XQ2L
Ind Common Mode Choke 180Ohm 240mA 4-Pin 0805 Emboss T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
Ciiva
Farnell
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata DLW21SN181XQ2L 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
DLW Series 0805 180 Ohm 250 mA 0.5 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Common Mode Chokes Dual 220Ohm 100MHz 0.35A 0.3Ohm DCR SMD T/R
PanasonicEXC-24CP221U
2 Mode Noise Filter, High Current Type Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC24CP221U
描述
Common Mode Chokes Dual 180Ohm 100MHz 0.24A 0.39Ohm DCR SMD T/R
DLW Series 0805 180 Ohm 240 mA 0.39 Ohm DCR 20 V SMT Common Mode Choke
20V 240mA 2 180¦¸@ 100MHz 390m¦¸ 0805 , 2mm*1.2mm*1.4mm
Data Line Filter, 2 Function(s), 20V, 0.24A, 4 Pin(s)
COMMON MODE FILTER, 180 OHM, 0.24A;