TDK MCZ1210AD221T
Common Mode Chokes Dual 220Ohm 100MHz 0.35A 0.3Ohm DCR SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页24 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-12-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEXC-24CB221U
Common Mode Chokes Dual 220Ohm 100MHz 0.1A 0.7Ohm DCR SMD T/R
PanasonicEXC-24CP221U
2 Mode Noise Filter, High Current Type Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXC24CP221U
ACM Series 0805 200 Ohm 0.35 A 0.25 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Common Mode Chokes Dual 200Ohm 100MHz 110mA 3.1Ohm DCR SMD Embossed T/R
PanasonicEXC-34CE201U
Common Mode Chokes Dual 200Ohm 100MHz 200mA 1Ohm DCR SMD T/R
DLW Series 0805 180 Ohm 250 mA 0.5 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
描述
0504(1210METRIC),4LEAD Common Mode Filters ROHS
Chip Beads(SMD Array) For Audio USB1.1 Signal Line | CMC 350MA 2LN 220 OHM SMD
5V 350mA 2 220¦¸@ 100MHz 300m¦¸ 0504 1.25mm*1mm*600¦Ìm
Ferrite Chip, 2 Function(s), 5V, 0.35A, 4 Pin(s)