Murata DE2E3KY222MA3BM02
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0022uF 250VAC E 20% (8 X 5mm) Radial 7.5mm 125°C Bulk
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
element14 APAC
Geoflip
Ciiva
Future Electronics
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
1
Capacitance
2.2 nF
2.2 nF
Dielectric
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
3220
Voltage Rating (DC)
250 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
5 mm
5 mm
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusDISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5V, -80/+30% TC, 0.0022uF, Through Hole Mount
CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL / 2200 pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc
卤10% 50V 2.2nF X7R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
卤10% 50V 2.2nF X7R Plugin Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
卤10% 100V 2.2nF X7R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
描述
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, E, -55/+20% TC, 0.0022uF, Through Hole Mount, 3220
KF2,2nF250Vac2,6kV20%X1Y2 RM7,5 RoHSconf
CAP, 2200PF, 250VAC, 20%, E; Capacitance: 2200pF; Product Range: DE2 Series; Capacitance Tolerance: ± 20%; Suppression Class: X1 / Y2; Voltage Rating X: 250V; Voltage Rating Y: 250V; Operating Temperature Min: -25°C; Operating