Murata BLM21PG220SN1D
Ferrite Beads Multi-Layer 22Ohm 25% 100MHz 6A 9mOhm DCR 0805 Paper T/R
数据表和文档
Upverter
Datasheet10 页9 年前
Datasheet223 页13 年前
Datasheet209 页15 年前
IHS
TME
_legacy Avnet
3 个月趋势:
+20.68%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata BLM21PG220SN1D 符号、封装和 3D STEP 模型。
3D下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Impedance
22 Ω
22 Ω
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
Current Rating
6 A
3.3 A
DC Resistance (DCR)
10 mΩ
10 mΩ
Number of Lines
1
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 26Ohm 25% 100MHz 6A 7mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 22Ohm 25% 100MHz 600mA 200mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 22Ohm 25% 100MHz 300mA 200mOhm DCR 0402 Paper T/R