Murata BEI15-150-Q48P-C
BEI15 Series 15W 18V-75V Input 15V- -15V Output DC/DC Converter Power Supply
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页5 年前
Sager Electronics
Sager Power Systems
element14
Newark
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-02-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
相关零件
Murata Power SolutionsBWR-15/575-D24A-C
Module DC-DC 24VIN 2-OUT 15V/-15V 0.575A 17W 6-Pin Case C-14
Advanced EnergyAEE00CC36-LS
Module DC-DC 2-OUT 15V/-15V 0.5A/0.5A 15W 5-Pin
Advanced EnergyAXA00BB36-L
Module DC-DC 48VIN 2-OUT 12V/-12V 0.835A/-0.835A 20W 6-Pin
Advanced EnergyCXA10-48D12J
Module DC-DC 48VIN 2-OUT 12V/-12V 0.41A 10W 5-Pin
Recom PowerRP15-2415DA
15W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 1 x1 1.6kV reg 2; V. In: 18-36; V. Out: +/-15; mA. Out: +/-500
Murata Power SolutionsNCM6D4812C
Module DC-DC 2-OUT 12V/-12V 0.25A/-0.25A 6W 7-Pin DIP-Module Tube
描述
Module DC-DC 48VIN 2-OUT 15V/-15V 0.5A/-0.5A 15W 6-Pin Tray
DC-DC Regulated Power Supply Module, 2 Output, 15W, Hybrid
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial & ITE, 4:1, 15 W, 2 Outputs, Fixed, 15 V, 500 mA, -15 V, -500 mA, Regulated, DIP, Open Frame
DC/DC Converter; DC / DC Converter Outpu; DC/DC Converter; DC / DC Converter Output Type:Fixed; No. of Outputs:2; Approval Bodies:CSA / EN / IEC / UL; DC / DC Converter Mounting:Through Hole; Input Voltage:9V to 36V; Input Voltage Max:36V; Input Voltage Min:9V
Dc-Dc Converter, Iso Pol, 2 O/P, 15W, 15V, -15V; Tipo De Conversor Dc/Dc:Dip; Convertidor Dc/Dc, Montaje:Agujero Pasante; Tipo De Salida Conversor Dc/Dc:Fixed; Tensión De Entrada Dc Máx.:75V; Tensión De Entrada Dc Mín.:18V |Murata Power Solutions BEI15-150-Q48P-C