Advanced Energy CXA10-48D12J
Module DC-DC 48VIN 2-OUT 12V/-12V 0.41A 10W 5-Pin
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Sager Power Systems
Datasheet4 页18 年前
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+50.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Recom PowerRP10-4815DEW
10W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x1 1.6kV reg 4; V. In: 18-75; V. Out: +/-15; mA. Out: +/-333
TDK-LambdaPXD10-48WD12
DC-DC Converters, Power module type, Dual Output, Output: 10W, ±12V, Isolated type