Murata Power Solutions MVAC400-12AF
MVAC400 Series 400 W Single Output 12 V High Density AC/DC Power Supply
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet0 页0 年前
Farnell
Sager Power Systems
Newark
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
-60.66%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TDK-LambdaGWS500-12
Switching Power Supplies 500W 12V 42A AC-DC 115-230VAC
AC/DC CONVERTER 2X12V 170W / Open Frame AC DC Converters 2 Output 12V 12V 90 ~ 264 VAC Input
Murata Power SolutionsMVAC250-12AFD
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 20.8A 170W Medical 22-Pin
TDK-LambdaGWS250-12
Switching Power Supplies 250W 12V 21A AC-DC 115-230VAC
TDK-LambdaZWS100BAF-12
Switching Power Supplies 102W 12V 8.5A AC-DC, 115-230VAC
描述
AC/DC Open Frame Power Supply, ITE & Medical, Fixed, 1 Output, 250 W, 12 V, 33.3 A
250W(400WForcedAir) 3 90V(AC) 264V(AC) 1% 1A 33.3A 5V 12V 12V 127mm*76.2mm*30mm
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 33.3A 400W 22-Pin
Switching Power Supplies 400W, 12V 33.3A
AC/DC CONVERTER 2X12V 5V 250W / Open Frame AC DC Converters 3 Output 12V 12V 5V 90 ~ 264 VAC Input
AC-DC Power Factor Correction Module
SMPS 400W 12V 33A med.approved
AC/DC 400W 12V 12VIAFO 5VSTDBY
AC-DC CONV, OPEN FRAME, 1 O/P, 400W, 33.; AC-DC CONV, OPEN FRAME, 1 O/P, 400W, 33.3A, 12V; Power Supply Output Type:Fixed; Input Voltage VAC:90V to 264V; No. of Outputs:1; Output Voltage Nom.:12V; Output Current Max:33.3A; Output Power Max:400W