Murata Power Solutions MVAC250-12AFD
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 20.8A 170W Medical 22-Pin
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页6 年前
Farnell
Sager Power Systems
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2021-03-31
LTD Date2021-09-30
相关零件
Murata Power SolutionsMVAC400-12AF
MVAC400 Series 400 W Single Output 12 V High Density AC/DC Power Supply
TDK-LambdaGWS250-12
Switching Power Supplies 250W 12V 21A AC-DC 115-230VAC
TDK-LambdaZWS150BAF-12
Switching Power Supplies 150W 12V 12.5A AC-DC, 115-230VAC
TDK-LambdaZWS100BAF-12
Switching Power Supplies 102W 12V 8.5A AC-DC, 115-230VAC
描述
Switching Power Supplies 170W 12V 14.1A 250W 20.8A w/Air CS
MVAC250 Series 250 W Single Output 12 V High Density AC/DC Power Supply
AC-DC CONV, OPEN FRAME, 1 O/P, 250W, 20.8A, 12V